СОЦІАЛЬНИЙ РОЛИК «СУЧАСНЕ РАБСТВО»

Незважаючи на те, що ми живемо у ХХІ сторіччі, торгівля людьми й досі залишається однією з найбільших проблем в сучасному світі. Жертвами цього злочину стають і жінки, і чоловіки, і діти, які потерпають від його різноманітних форм, серед яких примусова праця, сексуальна експлуатація, примусове жебрацтво, вилучення органів тощо.

Щороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році. Національним координатором у сфері протидії торгівлі людьми в Україні є Міністерство соціальної політики, яке взяло на себе обов’язки формування та реалізації державної політики у цій сфері.

«Сучасне рабство» не визнає державних кордонів! Не зважає на відмінності між розвинутими державами , і державами що розвиваються! Вона легко адаптується як до бідності, так і до розкоші та є актуальною майже для всіх народів. Отже, боротьба із цим ганебним явищем, злочином, порушенням прав людини в сучасному світі вимагає об’єднання та взаємних зусиль міжнародної спільноти та окремо громадськості кожної країни. Людина – не товар! Цінність людського життя – не предмет торгівлі! Не стань жертвою торгівлі людьми!

 Пам’ятайте! Законодавство захищає перш за все тих, хто його дотримується!

Відео доступне за посиланням: https://www.facebook.com/1656265084603320/videos/661124391429013/