З ДНЕМ СПОРТИВНОГО ЖУРНАЛІСТА!

Міжнародний день спортивного журналіста  - професійне свято, яке відзначається щорічно 2 липня.

Спортивні журналісти це ті, хто дарує уболівальникам можливість стежити за успіхами улюблених спортсменів, радіти їхнім перемогам та співпереживати невдачам. Знаходячись в епіцентрі подій, розповідаючи про проблеми фізичної культури і спорту, вони активно сприяють їхньому вирішенню.

Дата святкування обрана не випадково. Саме 2 липня 1924 року на міжнародному конгресі в Парижі була утворена Міжнародна асоціація спортивної преси (AIPS), членами якої на сьогодні є національні об’єднання спортивних журналістів 160-ти країн планети, зокрема й України. AIPS виступає в якості посередника між міжнародною пресою, спортсменами і спонсорами, організовує зібрання й семінари для журналістів-початківців. Спорт є не тільки предметом загальної уваги та інтересу, але й важливим фактором виховання молоді, зміцнення здоров’я людей. Він сприяє взаєморозумінню між народами, налагодженню дружніх міждержавних відносин.

Висловлюємо свою повагу усім журналістам, які наближають світ спорту до нас. Нехай світлими будуть помисли, щирими думки, переконливим журналістське слово. Щастя і благополуччя Вам і Вашим близьким! Зі святом!